Aktualności

Nowa strona internetowa

Od dzisiaj dostępna jest nasza nowa strona internetowa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej działalności oraz informacjami o naszych produktach i możliwościach. Pozdrawiamy, zespół PROTECH.

Czytaj więcej

Przerwa urlopowa

Szanowni klienci oraz kontrahenci, Uprzejmie informujemy, że w dniach 30.07.2018-10.09.2018 zakład nasz będzie zamknięty. Na wszystkie maile nasi pracownicy odpowiadać będą po powrocie z urlopu.

Czytaj więcej

ISO 9001

W dniu 10-11.05.2018 przeprowadzony został audit nadzoru. Ocena:  System zarządzania jest w pełni skuteczny i spełnia wymagania zastosowanej normy. Nie stwierdzono niezgodności. Szczególnie wyróżniono nasze mocne strony, które znajdują się w procesach zarządzania jakością oraz zarządzania firmą.

Czytaj więcej

EN ISO 9001

Am 10-11.05.2018 wurde ein Überwachungsaudit durchgeführt. Bewertung: Das Managementsystem ist voll wirksam und erfüllt die Anforderungen des verwendeten Standards. Keine Diskrepanzen wurden gefunden. Besonders hervorzuheben sind unsere Stärken, die in Qualitätsmanagementprozessen und in der Unternehmensführung zu finden sind.

Czytaj więcej